Jak otworzyć serce dzięki magii kina? Odcinek#1

Dorota Pawelec i Katarzyna Nowicka- Mandes rozmawiają o  filmach, który przełamują schemat nieszczęśliwej miłości, inspirują do zmian, dają nadzieję, rozwijając samoświadomość, pozwalając z dystansu spojrzeć na nasze schematy działania. Filmy, które pomagają iść za sercem to: – “Pomiędzy nami góry” (“The Mountain Between Us”), “Władcy umysłów” (“The Adjustment Bureau”), “Co się wydarzyło w Madison County” (“The Bridges of Madison County”), serial “Bridgertonowie” (“Bridgerton”).

Katarzyna Nowicka-Mandes: Kocham tworzyć filmy, pracować nad filmami, oglądać je i rozmawiać o nich. Od 10 lat zawodowo jestem związana z branżą filmową. To właśnie przygoda filmowa w dość drastyczny sposób pchnęła mnie na ścieżkę duchową, obudziła do bardziej świadomego życia. Dzięki temu dziś widzę jaki potencjał zmian mają filmowe historie, mogą inspirować, motywować i koić rany.

Dorota Pawelec: Jestem trenerką rozwoju świadomości, duchowości, rozwoju osobistego. Filmy bardzo mocno inspirują mnie do otwierania się na nowe zrozumienie, uwalniania emocji, przechodzenia przez zmiany w życiu.