5 pomysłów na prezent na Dzień Ojca

 

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, jeśli szukasz pomysłu na prezent, mamy dla Ciebie odrobinę inspiracji. Oto kilka patentów na spersonalizowany podarek dla taty – sprawdź, czy nie znajdziesz tu swojego ulubionego.

Wydrukuj prezent na Dzień Ojca

Czy Twój tata jest niezwykły? Jeśli szukasz pomysłu na uśmiechotwórczy prezent dla ojca, możesz go po prostu wydrukować. Dlaczego? Bo papier jest doskonałym nośnikiem wzruszeń i zniesie nawet największą dawkę miłości. Idealny podarek nie musi być drogi, dlatego zebraliśmy propozycje prezentów, które kosztują nie więcej niż 50 zł za sztukę. Oto pomysły na personalizowane prezenty na dzień ojca – plakaty dekoracyjne kartki i inne fanty. Kto wie, może któryś Ci się spodoba?

Plakat dekoracyjny na Dzień Ojca – dobre słowo

Każdy z nas czasami potrzebuje wsparcia i dobrego słowa. Jeśli nie zawsze masz czas, by wyszeptać swojemu tacie coś miłego, może czas to wydrukować? Nawet najlepszy zawodnik czasem potrzebuje wsparcia, jeśli chcesz zostać najlepszym kibicem swojego Taty, daj mu słowo – dobre słowo.

 

Poster na Dzień Ojca – best dad

Czy Twój Tata jest Twoim bohaterem? Jeśli tak, to może warto to zapisać i umieścić na honorowym miejscu w domu? Taki plakat możesz podarować na Dzień Ojca lub bez okazji – po prostu dlatego, że Twój tata na to zasługuje.

Kartka na Dzień Taty

Kartka pocztowa to niewielki format, ale ogromna moc! Pocztówkę można wysłać, zastosować jako bilecik do prezentu lub umieścić w teczce lub laptopie (np. zapisując, że między literą R a U znajduje się najlepsza osoba na świecie).

Co jeszcze napisać na kartce na Dzień Ojca? Wszystko to, za co jesteśmy wdzięczni tacie i to, czego mu szczerze życzymy. Można też stworzyć wyjątkową kolekcję, zamawiając plik kartek. Wystarczy na każdej z nich zapisać jedno wspomnienie lub to, za co kochamy naszego staruszka. Taki plik można związać wstążką, rozsypać w pokoju/biurze taty lub powiesić na ścianie czy lodówce. Mina taty? Bezcenna!

Wymarzony święty spokój

Czy ulubionym świętym Twojego taty, jest Święty Spokój? A czy wiesz, że możesz go wydrukować i ofiarować jako prezent? Jeśli Twój tata żyje w pędzie i wciąż narzeka na brak czasu – daj mu to, czego najbardziej potrzebuje. Ten spokój może zagościć w sypialni, biurze lub salonie – wszędzie tam, gdzie się przyda. Po prostu wlej w jego pokój wymarzony święty (s)pokój;)

 

Notes z najlepszymi powiedzonkami taty

Jeśli Twój ojciec jest domowym tekściarzem, mistrzem słowa i żartu – zostań jego domowym wydawcą! Wydrukuj notes, w którym wypiszesz najciekawsze słowa, powiedzenia i żarciki taty. Taki zbiór możesz opatrzyć dedykowaną okładką i stale uzupełniać o co ciekawsze smaczki. Uwaga, ten prezent może powodować małe napady (u)śmiechu!

 

Mamy nadzieję, że choć część propozycji okazała się dobrą inspiracją. Życzymy powodzenia i wszystkiego najlepszego dla wszystkich Ojców – nie tylko od święta!