Kobieta Od-nowa

 

Kobieta Od-nowa to program przemiany. Skierowany jest do mam, które czują potrzebę zmiany i chętnie zrobią pierwszy krok ku nowemu.

To jednocześnie program internetowy pokazujący na czym polega zmiana. Mama która wygra uczestnictwo raz w miesiącu spotka się z Dorotą Pawelec i przed kamerą opowie co udało jej się przetransormować, jakie były trudności i sukcesy.

Interesuje nas holistyczne ujęcie odnowy i to nas wyróżnia. Chcemy się skupić nie tylko na wyglądzie, ale również zmianie wewnętrznej. Gorąco zachęcamy mamy do udziału w przedsięwzięciu Kobieta Od-Nowa, prezentującego fizyczną, psychiczną i duchową przemianę mamy w kobietę świadomą swojej kobiecości i pewną siebie, nową kobietę.

Jest to nasz sztandarowy program dotyczący najbliższej nam tematyki – świadomej kobiecości. Planujemy przeprowadzić i zaprezentować widzom przemianę kobiet obejmującą metamorfozę zewnętrzną i wewnętrzną przy udziale specjalistów z dziedzin związanych z nowoczesnym wizerunkiem.

Na czym polega projekt

Wyłoniona w procesie rekrutacji kandydatka przez okres 3 miesięcy dostaje wsparcie: coachingowo-psychologiczne i trenerskie. Patronem akcji jest siłownia City Fit Lublin która ufundowała karnet na siłownię dla uczestniczki projektu. Nasi sponsorzy i partnerzy to m. in. coach i terapeutka Agnieszka Sochar oraz trener personalny Tomasz Ostap. Pani, która wygra program spotka się raz w miesiącu z autorką projektu – Dorotą Pawelec i przed kamerą opowie nad czym pracowała, gdzie było trudno i co udało się przetransformować.

Agnieszka Sochar to psycholog, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, redaktor naczelna portalu drogauwaznosci.pl oraz sochar.pl. Od zawsze odrzuca autopilota i wytrwale odkrywa w ludziach autentyczność. W swojej pracy często spotyka kobiety na zakręcie, którym pomaga otworzyć się na nowe perspektywy, zdobyć pewność siebie, wspomóc otwartość i gotowość na zmiany.

Tomasz Ostap jest trenerem personalnym, który bardzo często pracuje z mamami nad powrotem do formy i radości z bycia mamą przy równoczesnym byciu fit. Dzięki jego poradom uczestniczka będzie mogła wzmocnić mięśnie i sylwetkę, a także uzyskać poprawę samopoczucia. 3 miesiące projektu – to także czas na to, aby zmienić nawyki dbania o sylwetkę, podejście i nastawienie.

Justyna Siewiela dietetyk kliniczny, magister zdrowia publicznego, magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka. Właścicielka Centrum Edukacji Żywieniowej i Dietoterapii „VitaNutrica”, dietetyk w CM Sanitas oraz Szkole Naturalnego Rodzenia „Aktywna Mama”. Od lat współpracuje jako nauczyciel akademicki z Wyższą Szkołą Nauk Społecznych w Lublinie. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego a także Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczestniczka wielu konferencji i zjazdów poruszających problematykę żywienia w zdrowiu i chorobie, członek Stowarzyszenia „Ekolubelszczyzna”. Współautorka książki “Kuchnia pełna przygód„. Zarażona bakcylem pracy w nurcie psychodietetycznym realizuje program skutecznego doradztwa promującego zdrowy styl życia oraz wspomagającego leczenie wielu dietozależnych schorzeń. Sukces terapii prowadzącej do zachowania lub osiągnięcia prawidłowych nawyków żywieniowych upatruje w pracy na wielu płaszczyznach życia człowieka – żywienie, aktywność, psychika, traktując je jak nierozerwalne.

Kogo szukamy?

Aby wziąć udział w naszym projekcie przemiany – musisz być mamą otwartą i gotową na zmiany. Co to znaczy? Czujesz, że pewien etap się już skończył, masz pewne pomysły na siebie, ale nie wiesz jak zrobić ten pierwszy krok. Być może nie masz odwagi? A może nie wspiera Cię środowisko i potrzebujesz pomocy kogoś z zewnątrz, aby odkryć swój wewnętrzny potencjał?

Jeśli czujesz, że coś się w twoim życiu kończy zrób krok do nowego – PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZGŁOSZENIE. Aby wziąć udział w projekcie wyślij swoje zgłoszenie (najlepiej w postaci wideo), opowiedz kilka zdań o sobie oraz o swojej potrzebie zmiany. Zgłoszenia wysyłajcie na adres kontaktbabskiblues@gmail.com

Zostań kobietą Od-nowa i bądź zadowolona z tego jak się czujesz!

Strona na Fb https://www.facebook.com/Kobieta-Od-nowa-1812386662350803/?ref=ts&fref=ts

Oto lista naszych partnerów, jeśli chcesz do nas dołączyć i wesprzeć naszą akcję prosimy o kontakt – kontaktbabskiblues@gmail.com