Namiot TIPI – Stylowy pomysł na kącik dla malucha

Dzięki Namiotowi TIPI czas spędzony z dziećmi może być kreatywny i daleki od nudy. Odziani w skóry wojownicy przemierzający prerie, traperzy polujący w Górach Skalistych, piękne squaw uwijające się przy wigwamach i szlachetni, mądrzy wodzowie Winnetou i Siedzący Byk dbający o dobro swojego ludu.

Mamy potrzebę budowania inspirującej przestrzeni” – mówi Karolina Kowalska – mama i twórczyni kolorowych wigwamów Bobinoo

 

 

Namioty wykonane są ręcznie z naturalnych i kolorowych tkanin, które można prać i prasować. Zachwycają zarówno swoją funkcjonalnością, jak i wyglądem. Po złożeniu – pomimo rozmiaru zajmują naprawdę niewiele miejsca.

Wszystkie dzieci uwielbiają namioty – to one pozwalają im stworzyć własną przestrzeń, w której mogą oddać się przyjemnej zabawie, a jednocześnie stworzyć swoje małe królestwo, gdzie mogą się bawić, kolorować, uciąć sobie drzemkę, czy zorganizować przyjęcie dla Lalek. Doskonale sprawdzają się w domu i w plenerze.

Tipi, wigwam, namiot dla dzieci

 


Nasze zestawy
wyposażone są we wszystkie niezbędne akcesoria. Nieodłączne elementy takie jak: miękka mata na podłogę, okienko z zasłonką, miękkie poduszeczki wykonane z polaru minky oraz tkaniny bawełnianej. Standardowy rozmiar namiotu to 150/100 cm, ale dla dzieci powyżej 6 lat polecamy namiot XXL. Specjalny stworzony dla przedszkolaków i ich rodzeństwa. Podstawa namiotu została powiększona do wymiary 120x120cm. Natomiast wysokość namiotu to aż 180cm, dzięki zastosowaniu kijów o długości 200cm. W dziecięcych zabawach sprawdza się cudownie – jako domek, kryjówka, baza. Tak naprawdę może być wszystkim co maluchom przyjdzie do głowy. Ogrodowe tipi urozmaica zabawę, ale także chroni przed słońcem.

 

 


Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+
  • Zastanawiam się nad takim namiotem dla Syna. Jak cenowo?